Systemy rynnowe

Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.


Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Naszymi flagowymi produktami są systemy rynnowe.


W swojej ofercie proponujemy systemy orynnowania wykonane ze STALI i PVC. Produkty dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach.


Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktów.