Kominy

Przedstawiamy Państwu firmę Schiedel Polska Sp. z o.o. - największego i najnowocześniejszego producenta systemów kominowych w Europie.


Jako lider na rynku systemów kominowych oferujemy kompletną paletę produktów jak i elementów gwarantujących bezpieczne funkcjonowanie komina. Dzięki stałym kontaktom z naszymi klientami rozumiemy ich potrzeby i wspieramy bogatą wiedzą techniczną z zakresu techniki kominowej. Uzyskanie przez firmę certyfikatu jakości ISO 9001 było wydarzeniem wieńczącym kilkuletnie starania i wytężoną pracę nad wdrożeniem systemu zarządzania jakością.


Na podkreślenie zasługuje fakt, że Schiedel jako pierwsza w Polsce firma produkująca systemy kominowe uzyskała oznakowanie CE na cały system.


Ponadto, jako jedyna firma z szeroko rozumianej branży kominowej udziela 30 letniej gwarancji na swoje systemy kominowe. Produkty Schiedel otrzymały pozytywne opinie Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie, wyrażone aprobatami technicznymi. Jakość systemów kominowych Schiedel potwierdzona jest również licznymi nagrodami i wyróżnieniami, jakie otrzymała firma w okresie swojej wieloletniej działalności na polskim rynku.


Systemy kominowe Schiedel zalecane są przez Korporację Kominiarzy Polskich.Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktów.