Akcesoria dachowe

W 1995 roku powstała firma IVT Polska sp. z o.o. należąca do grupy IVT i przejęła całość dotychczasowych działań na terytorium Polski. Od stycznia 1996 roku prowadzimy sprzedaż produktów naszej macierzystej firmy, jak również zapewniamy szerokie doradztwo techniczne. Specyfika polskiego rynku, jak również nasz szybki i sprawny system dystrybucji doprowadziły do uzupełnienia asortymentu produktami innych zagranicznych uznanych firm, jak również stworzeniem naszych, specyficznych polskich produktów. W ten sposób osiągnęliśmy jako jedyni w Polsce kompletny, wyjątkowo szeroki asortyment, za pomocą którego można doskonale rozwiązać, nawet bardzo nietypowe problemy na dachu.


W latach 1999/2000 wybudowaliśmy w Wysogotowie k/Poznania obiekt biurowo-magazynowy, w którym sam magazyn liczy ponad 1000 miejsc paletowych. W roku 2008 wybudowana została nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2500 m2. Dzięki sprawnej logistyce dostarczamy naszym klientom zamówiony towar w ciągu 24h w dowolne miejsce Polski.


Nasza grupa przedstawicieli handlowych obsługuje kilkaset firm ze wszystkich rejonów Polski, a także Słowacji, Czech, Ukrainy, Litwy i Rosji.


Wszystkie oferowane przez nas produkty są dopuszczone do stosowania w budownictwie, posiadają wymagane prawem aprobaty i certyfikaty, spełniają normy polskie i europejskie.Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktów.